۵ روش برای برش ویدئو

5 روش برای برش ویدئو

برای همه افراد پیش آمده است که ویدئویی آنها را جذب کرده است و می‌خواهند تیکه‌ای از این ویدئو را برش دهند و برای دیگران به اشتراک بگذارند. بریدن یک تیکه زیبا از یک فیلم طولانی و قرار دادن آن در شبکه‌های اجتماعی یک کسب و کار جدید به حساب می‌آید. اگر شما نیز دوست دارید چنین کاری انجام دهید در این پست به طور کامل به نحوه‌ی انجام اینکار می‌پردازیم. در ادامه ۵ روش برای برش ویدئو را به شما معرفی می‌کنیم.

  1. برش ویدئو آنلاین

اگر ویرایشگر ویدئو ندارید، همیشه می‌توانید از ابزار برش فیلم آنلاین برای برش فیلم خود استفاده کنید. برخی از بهترین ابزارهای برش فیلم آنلاین Clideo و EZGif هستند. تنها کافی‌ست فیلم خود را آپلود کنید و به برش فیلم مورنظرتان بپردازید. قبل از بارگذاری، باید فیلم خود را در فرمت MP4 فشرده کنید تا سریع بارگذاری شود. شما همچنین باید اینترنت سریع داشته باشید. در غیر این‌صورت، ابزار برش آنلاین قطع می‌شود و شما باید مرورگر خود را دوباره راه اندازی کنید. اینترنت سریع هم‌چنین تضمین می‌کند که می‌توانید فیلم بریده شده را به راحتی در رایانه خود بارگیری کنید. نکته منفی این است که ابزار برش آنلاین ممکن است URL وب سایت خود را به عنوان علامت‌گذاری بر روی فیلم شما اضافه کند.

  1. ویرایشگر ویدئو دسک تاپ

روش اول دانلود یک ویرایشگر فیلم مانند Movavi Video Editor است. در ویرایشگر ویدئو، یک ابزار برش فیلم وجود دارد که می‌توانید برای برش فیلم استفاده کنید. برای دستیابی به بهترین نتیجه، باید یک ویرایشگر ویدیوی حرفه‌ای دریافت کنید. زیرا اگر یک ویرایشگر فیلم رایگان بارگیری کنید، برخی از ویژگی‌ها ممکن است قابل دسترسی نباشند. ویرایشگرهای ویدئویی بسیار حرفه‌ای برای دانلود در سایت‌های مختلف دانلود موجود است و می‌توایند از آنها استفاده کنید.

  1. فیلم را در تلفن همراه خود برش دهید

اگر یک گوشی هوشمند خوب دارید، می‌توانید ویدئو را به گوشی منتقل کنید و به راحتی آنرا برش دهید. برخی از بهترین برنامه‌ها برای برش فیلم‌ Quik ،KineMaster و VivaVideo هستند. ویدئو برش داده شده معمولا در پوشه‌ای به نام نرم افزار مربوطه ذخیره می‌شود.

  1. یک ویدیو را در YouTube Editor برش دهید

همچنین می‌توانید یک ویدیو را در ویرایشگر YouTube برش دهید. ابتدا باید برای بارگذاری فیلم خود به YouTube Studio بروید. پس از بارگذاری ویدئو، می‌توانید به Creator Classic بروید. در مرحله بعد، به دنبال ویدیویی که می‌خواهید برش دهید بروید و دکمه ویرایش را فشار دهید. مشاهده خواهید کرد که هیچ ابزار برش در نوار ابزار وجود ندارد اما می‌توانید با وارد کردن برچسب قالب بندی، مثلاً ۱۶: ۹  آنرا برش دهید. در آخر، برای ذخیره فیلم باید دکمه ذخیره تغییرات را فشار دهید.

  1. با استفاده از Windows Movie Maker ویدیو را بزرگنمایی کنید

در ویندوز‌های قدیمی‌تر می‌توانید از Windows Movie Maker برای بزرگ‌نمایی فیلم استفاده کنید. Windows Movie Maker فاقد ابزار برش است اما دارای یک ابزار پان و بزرگنمایی است. ابزار بزرگنمایی برای بزرگنمایی در ویدئو بسیار عالی است و همان اثری را دارد که فیلم را برش می‌دهید. می‌توانید از هر طرف از جمله بالا، پایین و مرکز، بزرگنمایی و کوچک نمایی کنید. ابزار pan /‌zoom in /‌out را می‌توانید در بخش Animations> Pan and Zoom پیدا کنید. همچنین می‌توانید روی کلیپ کلیک راست کرده و بزرگ‌نمایی یا کوچک‌نمایی را انتخاب کنید.

امیدواریم ۵ روش برای برش ویدئو به شما کمک کافی را بکند و بتوانید ویدئوهای مورد نظرتان را برش دهید. نظرات شما باعث دلگرمی ماست. خوشحال می‌شویم از سایر مطالب موجود در وبلاگ بازدید نمایید.

علی رامرودی
ارسال دیدگاه