خاموش کردن Large Animated Tooltips در فتوشاپ

خاموش کردن Large Animated Tooltips

به طور پیش فرض‌، هنگامی که در نرم افزار روی ابزاری قرار می‌گیرید‌، Adobe Photoshop نکات متحرک بزرگی را به نمایش می‌گذارد (که به آنها “نکات مهم ابزار” گفته می‌شود). آنها ممکن است در ابتدا مفید باشند، اما به مرور زمان قطعا می‌توانند آزار دهنده باشند. در اینجا نحوه خاموش کردن Large Animated Tooltips آورده شده است.

  • انواع Large Animated Tooltips در فتوشاپ

فتوشاپ دو نوع راهنمای ابزار را نشان می‌دهد: 1) راهنمای ابزار معمولی  و 2) راهنمای ابزار غنی. یک راهنمای معمولی نام ابزاری را که روی آن معلق هستید نشان می‌دهد. مانند این:

خاموش کردن Large Animated Tooltips

اما یک راهنمای غنی از ابزار نشان می‌دهد که چگونه یک ابزار با انیمیشن کار می‌کند. مثل این:

خاموش کردن Large Animated Tooltips

وقتی نکات راهنمای غنی فعال هستند‌، فتوشاپ نکات راهنمای معمولی را پنهان می‌کند. خاموش کردن راهنمای ابزار غنی به شما امکان دیدن موارد معمولی را می‌دهد اما در صورت تمایل می‌توانید همه راهنمای ابزار را نیز خاموش کنید.

چگونه Rich Tooltips را در فتوشاپ خاموش کنیم؟

برای پنهان کردن نکات ابزار متحرک‌، ابتدا فتوشاپ را در رایانه خود راه اندازی کنید.

اگر از رایانه شخصی Windows استفاده می‌کنید‌، روی منوی “ویرایش” در بالای پنجره فتوشاپ کلیک کنید و گزینه Preferences> Tools را انتخاب کنید. اگر کاربر Mac هستید‌، روی «Photoshop» در نوار منو کلیک کنید و گزینه Preferences> Tools را انتخاب کنید.

خاموش کردن Large Animated Tooltips

در پنجره Preferences که ظاهر می‌شود‌، تیک گزینه “Show Rich Tooltips” را بردارید. سپس‌، روی “تأیید” در سمت راست کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود. (در بعضی از نسخه های فتوشاپ‌، ممکن است این گزینه را در لیست “Use Rich Tooltips”) مشاهده کنید.

اگر می‌خواهید نکات راهنمای معمولی را نیز غیرفعال کنید‌، علامت گزینه “Show Tooltips” را که بالای گزینه rich tooltips قرار دارد بردارید. در غیر این صورت‌، خوب است که موارد فعال شده را رها کنید.

خاموش کردن Large Animated Tooltips

اگر نظر خود را تغییر دادید و می‌خواهید نکات راهنمای غنی را برگردانید‌، کافیست تنظیمات Photoshop> Tools را دوباره باز کرده و علامت تأیید را در کنار “Show Rich Tooltips” قرار دهید. سپس روی “تأیید” کلیک کنید.

امیدوارم از مطلب خاموش کردن Large Animated Tooltips خوشتان آمده باشد. خوشحال می‌شویم از بخش نظرات به ما اطلاع رسانی کنید.

Source:HowToGeek

علی رامرودی
ارسال دیدگاه