نحوه یافتن پیام موردنظر در واتساپ + آموزش

پیدا کردن پیغام خاص در واتساپ

اگر میزان استفاده شما از پیامرسان واتساپ بسیار زیاد است، پیدا کردن پیغام خاص در واتساپ قطعا شما را با مشکل مواجه می‌سازد. یافتن پیام با بالا و پایین کردن‌های طولانی صفحه چت قطعا حوله و وقت زیادی می‌خواهد، به خصوص اگر تاریخ ارسال یا دریافت پیام را به خاطر نداشته باشید. خبر خوب این است که WhatsApp دو روش دارد که شما می‌توانید هر پیام را بدون توجه به مدت زمان ارسال یا دریافت آن جستجو کنید. همچنین نیازی به امتحان و یادآوری زمان ارسال یا دریافت پیام نیست، اما باید حداقل چند کلمه از پیام مورد نظر خود را به یاد داشته باشید. با به یاد آوردن کلمات کلیدی چت مورد نظر امکان یافتن آن بسیار زیاد است. در ادامه به نجوه چگونگی پیدا کردن پیغام خاص در واتساپ می‌پردازیم.

نحوه یافتن پیام موردنظر در واتساپ

WhatsApp برای برطرف کردن این مشکل شما فکر خوبی کرده است. اگر به خاطر نمی‌آورید که پیامی که دنبالش هستید در چه صفحه چتی است ، به محض باز کردن WhatsApp، روی گزینه جستجو در بالای صفحه ضربه بزنید. شروع به تایپ کلماتی کنید که از مکالمه موردنظر به خاطر می‌آورید و WhatsApp سعی می‌کند پیام‌های مورد نظر شما را نمایش دهد.

پیدا کردن یک پیغام خاص در واتساپ

وقتی فکر می‌کنید پیام درستی پیدا کرده‌اید، روی گپ ضربه بزنید. WhatsApp دقیقا همان صفحه چت و همان متن مورد نظر را باز می‌کند و شما می‌توانید پیام خود را دوباره بخوانید. اگر اشتباه کردید و این مکالمه مورد نظر شما نبوده است، باید تمامی این مراحل را تکرار کنید.

  • وقتی گپ را به یاد می‌آورید

پیدا کردن یک پیغام خاص در واتساپ

وقتی بدانید پیامی شما در چه گپی است، مراحل کمی متفاوت خواهد بود. در این حالت، چت WhatsApp را باز کنید و روی سه نقطه در سمت راست بالا ضربه بزنید. وقتی پنجره با گزینه‌ها ظاهر شد، روی گزینه جستجو ضربه بزنید. پس از ضربه زدن روی گزینه جستجو، نوار جستجو در بالا ظاهر می‌شود، اکنون می‌توانید هر چیزی را تایپ کنید. کلماتی را که از پیام به یاد می‌آورید تایپ کنید و روی نماد جستجو ضربه بزنید. WhatsApp پیام‌های سازگار را برجسته می‌کند. در صورت جستجوی پیام در یک گروه، همین قوانین اعمال می‌شود. این خبر خوبی است زیرا مراحل کمتری برای گردش در پیام‌هایتان وجود دارد.

  • چگونه پیام های حذف شده WhatsApp را مشاهده کنیم؟

پیدا کردن یک پیغام خاص در واتساپ

اگر پیامی که می‌خواهید ببینید توسط مخاطب شما حذف شده است چه می‌کنید؟ امیدوار باشید. راه حلی برای این مشکل نیز وجود دارد. برنامه‌ای که می‌تواند به شما در بازیابی محتوای حذف شده کمک کند WAMR است. این برنامه حتی می‌تواند به شما در بازیابی پیام‌ها یا محتوای رسانه‌ای که خودتان پاک کرده‌اید کمک کند. موردی که در مورد این برنامه باید بدانید این است که به شما امکان می‌دهد وضعیت خاصی را ببینید بدون اینکه به شخصی که آن را ارائه داده اطلاع دهد. ممکن است هر وضعیتی را پیدا نکنید، اما تعداد کمی از آن را به شما نشان می‌دهد. برنامه محدودیت هایی دارد که باید از آنها آگاه باشید. به عنوان مثال‌، در آن ذکر می‌شود که اگر چت را میوت کرده باشید و پیامی در آن گپ حذف شده باشد‌، برنامه نمی‌تواند آن را بازیابی کند. همچنین، برنامه‌های بهینه سازی باتری از ذخیره برنامه در پیام‌های حذف شده جلوگیری می‌کنند. بنابراین‌، توصیه می‌شود برنامه را از هر سرویس بهینه سازی باتری حذف کنید.

شما دو روش برای جستجوی پیام مورد نظر خود دارید. آیا پیامی را که به دنبالش بوده‌اید پیدا کردید؟ امیدوارم مقاله پیدا کردن پیغام خاص در واتساپ برای شما مفید واقع شده باشد. با گذاشتن کامنت در پایین این پست ما را مطلع سازید.

علی رامرودی
ارسال دیدگاه