چگونه یک گوشی هوشمند را به زور راه اندازی کنیم؟

راه اندازی Force گوشی اندرویدی

راه اندازی مجدد دستگاه اندروید معمولاً یک کار ساده است. اما اگر گوشی یا تبلت شما هنگ کرده باشد و به هیچ بازخوردی پاسخ ندهد راه حل چیست؟ ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه راه اندازی Force گوشی اندرویدی خود را انجام دهید.

  • راه اندازی Force گوشی اندرویدی

وضعیت خاصی که ما در مورد آن صحبت می‌کنیم زمانی است که صفحه نمایش واکنش نشان نمی‌دهد و دکمه روشن کردن هیچ کاری انجام نمی‌دهد. معمولاً اگر برنامه‌ای فریز باشد‌، می‌توانید مانند حالت عادی به صفحه اصلی بروید یا تلفن را مجدداً راه اندازی کنید. با این حال‌، اگر کل گوشی شما کار نکند و به اصلاح Stuck یا گیر کرده باشد، باید روش دیگری را امتحان کنید.

  • تنظیم مجدد کارخانه

توجه به این نکته مهم است که کاری که ما در اینجا انجام می‌دهیم تنظیم مجدد کارخانه نیست. بازنشانی به تنظیمات کارخانه زمانی است که دستگاه خود را کاملاً از همه داده‌ها پاک کرده و از ابتدا شروع کنید. آنچه که ما انجام خواهیم داد‌، گاهی اوقات “تنظیم مجدد سخت” یا “راه اندازی مجدد سخت” نامیده می‌شود. شما فقط در حال راه اندازی مجدد دستگاه هستید‌، چیزی را حذف نمی‌کنید. ممکن است احساس شود شما کاری را “اشتباه” انجام می‌دهید‌، اما این روند بی ضرر است.

  • راه اندازی مجدد / راه اندازی مجدد سخت را انجام دهید

برخی از دستگاه‌های Android دارای ترکیبات ویژه دکمه‌ای برای راه اندازی مجدد سخت هستند‌، اما یک ترفند وجود دارد که تقریباً همیشه برای هر دستگاهی مفید است. تنها کاری که باید انجام دهید فشار دادن و نگه داشتن دکمه روشن / خاموش حداقل برای 30-20 ثانیه است. این مدت کمی طولانی است اما آن را نگه دارید تا دستگاه خاموش شود. دستگاه‌های سامسونگ روشی کمی سریع‌تر دارند. کلید کاهش صدا و کلید خاموش / کنار را به مدت هفت ثانیه فشار داده و نگه دارید.

راه اندازی Force گوشی اندرویدی

واقعاً به همین سادگی است! دکمه را فشار دهید‌، نگه دارید و منتظر بمانید.

  • باتری را بردارید

راه اندازی Force گوشی اندرویدی

این روش مانند گذشته مربوط نیست‌، اما همچنان در بعضی از دستگاه ها اعمال می‌شود. اگر دستگاه Android شما باتری قابل جابجایی دارد‌، می‌توانید برای راه اندازی مجدد آن را به راحتی بیرون بیاورید. با احتیاط می‌توانید درب پشت را بردارید و باتری را بیرون بیاورید. چند ثانیه صبر کنید و سپس آن را دوباره قرار دهید. دستگاه را مانند حالت عادی روشن کنید.

راه حل ها برای راه اندازی Force گوشی اندرویدی به پایان رسید. امیدواریم این روشها به شما کمک کنند. در وبلاگ آلاوی مطالب بسیار بیشتری را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

Source:HowToGeek

علی رامرودی
ارسال دیدگاه